top of page

        KURUMSAL      

Biz kimiz?

Başkan’ın Mesajı

 

Sektöre ilk adımını personel servis taşımacılığı ile atan şirketimiz, 1994 yılında, kuruluş merkezimiz olan Antalya'da, faaliyetlerine hız vererek uzun dönem filo kiralama, ticari araç kiralama ve özel tertibatlı iş makineleri kiralama gibi hizmetler ile portföyünü genişletmiştir. Markamıza olan güvenin günden güne sağlamlaşmasıyla orantılı olarak artan müşteri taleplerimiz, filo kiralama hizmetimizin ana merkezimiz olan Şekerler Grup'tan ayrı yürütülmesi gereğini, dolayısı ile AVEN FİLO KİRALAMA markasını doğurmuştur. Burada ilkemiz, uluslararası düzeyde kalite standartlarımızdan taviz vermeden hizmet verebilmektir.

 

Günümüzde ŞEKERLER GRUP bünyesinde hafif ve ağır ticari, minibüs grubu araçların sayısı 2000'in üzerindedir. Henüz 2020 yılında kurulmuş olan AVEN FİLO KİRALAMA markamızın da çok kısa zamanda aynı sayılara ulaşacağından hiç şüphemiz yoktur. Önceliğimiz, her koşul altında verdiğimiz hizmetle fark yaratmak ve yeniliğe sürekli ayak uydurmak olmuştur. 


Tedarik zincirimiz ve partnerlerimizle birlikte tüm iş ortaklarıma, şirketimize bugüne kadar göstermiş oldukları güven için teşekkür ederim.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Mustafa Şeker

Belgelerimiz

bottom of page